سیاست حریم خصوصی

حریم خصوصی مندکالا:

مندکالا با  هدف ارائه بهترین خدمات جهت معرفی و ارسال کالا برای مشتریان خود، اطلاعات مشتریان مثل نام، کد ملی، شماره تماس و… را از آن ها دریافت کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. با توجه به اینکه فعالیت مندکالا قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک بوده، این اطلاعات صرفا جهت ارسال کالا و اطمینان از صحت خرید از سوی مشتری می باشد.

مشتریان عزیز توجه کنند که اطلاعات وارد شده از جانب شما تنها مرجع ارتباط مندکالا  با شما می باشد، بنابراین در صورت صحیح نبودن اطلاعات وارد شده از جانب مشتریان، مسئولیت هرگونه خطلایی در فرآیند ارسال کالا به عهده مشتری می باشد.

همچنین مندکالا جهت ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات مشتریان استفاده می کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال می نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها را نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه مندکالا را در پروفایل خود لغو کنند.

جهت جلوگیری از انتشار محتوای مجرمانه درصورت لزوم، نقد ها و نظرات کاربران از سوی مندکالا ویرایش یا حذف می گردد.

مندکالا جهت محفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا تجربه خریدی مطمئن، آسان و دلنشینی را برای مشتریان خود رقم زند.

در صورت وجود هرگونه سوالی، می توانید از طریق بخش تماس با ما، با کارشناسان مندکالا ارتباط برقرار کنید.