شروع فعالیت مندکالا

فروشگاه مندکالا

فروشگاه مندکالا با هدف ارائه محصولات طبیعی و بومی استان های جنوبی به آدرس mondkala.com از 12 فروردین سال 1399 فعالیت خود را بر بستر وبسایت، شبکه مجازی اینستاگرام و همچنین برنامه پیام رسان بله، شروع کرده و محصولات با کیفیت خود را مانند خرمای درجه یک کبکاب، انواع شکلات خرمایی، شیره طبیعی خرما، معجون شیره ارده و خیلی محصولات سالم و پر انرژی دیگر، به سراسر نقاط ایران ارسال میکند. این فروشگاه قصد دارد محصولات با کیفیت کشاورزان عزیز و همچنین فرآوره های حاصل از آن ها را به شکل مطلوب و با قیمت مناسب بدست مخاطبان خود برساند.

تیم اجرایی مندکالا به ضرورت ایجاد ارتباط بیشتر با مخاطبان این صنعت اشاره داشته و جهت تسهیل فروش محصولات کشاورزان عزیز این صنعت، تمام تلاش خود را بکار می‌گیرند. مندکالا همچنین در این ایام سخت، تلاش میکند با ارائه  محصولات با کیفیت و ارائه تخفیفات مناسب در کنار مردم نازنین قرار بگیرد و کام آن ها را شیرین کند.

همچنین به مناسبت شروع فعالیت این فروشگاه، طرح #لبخند مندکالا به اجرا درآمده که آن را با افتخار خدمت مخاطبان عزیز اعلام میکنیم. در این طرح پر طرفدار، پکیج های ویژه محصولی بدون هزینه ارسال بدست مشتریان عزیز می‌رسد. علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر از محصولات این فروشگاه می توانند به آدرس های زیر مراجعه کنند.

وبسایت: www.mondkala.com

واحد فروش:09391322734

پیج اینستاگرام فروشگاه:@mondkala

امیدواریم سلامتی و رونق اقتصادی بزودی به جامعه مان بازگردد.

مندکالا، دوست دار سلامتی شما

دیدگاه‌ها 0