رمضان امسال شیرین تر از پارسال

رنگینک مندکالا

در روز هایی که گذشت کسب و کار های آنلاین با تلاش بسیار به فعالیت خود ادامه دادند و تقاضای بازار را تا جای ممکن پاسخ دادند. در این میان فروشگاه اینترنتی مندکالا ارائه دهنده بهترین خرمای کبکاب در ایران نیز با ارائه محصولات با کیفیت خود بصورت آنلاین، نقش خود را به خوبی ایفا کرد.

در ماه رمضان امسال که بسیار متفاوت تر از هرسال دیگری خواهد بود، مندکالا برنامه های ویژه ای برای مخاطبان خود تدارک دیده است. با توجه به استقبال و مشارکت خوب مخاطبان از مسابقه تهیه حلوای رنگینک که توسط مندکالا برگزار شد، در ماه مبارک رمضان نیز شاهد برگزاری مسابقات بیشتر با جوایز ویژه از این فروشگاه خواهیم بود.

به توصیه مدیریت محترم مندکالا سرکار خانم وفایی که مسئولیت جشنواره رنگینک سال گذشته در آبپخش را نیز به عهده داشته، لازم است مردم توجه بیشتری به سلامتی خود و مصرف مواد غذای سالم و پرانژی داشته باشند. سلامتی مردم، مهمترین اصل فعالیت این فروشگاه بوده و با ارائه مطالب تخصصی و آگاه کردن مخاطبان خود از ویژگی های انواع خرما و شیره خرما و محصولاتی مانند ارده و کنجد و شکلات خرمایی، بهترین انتخاب را پیش رو آن ها می گذارد.

همچنین برنامه های آموزشی ویژه مندکالا که با استقبال خوب مخاطبان همراه بود، نشان داد که در این روزها آموزش های آشپزی بیش از پیش اهمیت پیدا کرده و کاربران به آموزش های آشپزی بومی علاقه ویژه ای دارند. به همین جهت مندکالا در ادامه فعالیت خود، آموزش برخی دسر ها و خوراکی های بومی مخصوص را در دستور کار خود قرار داده و با جدیت به نظرات مخاطبان خود توجه می کند.

برای اطلاعات بیشتر از آخرین اخبار، محصولات، رویدادها و مسابقات مندکالا، علاوه بر وبسایت فروشگاه می توانید پیج اینستاگرام مندکالا را نیز دنبال کنید.

www.instagarm.com/mondkala

دیدگاه‌ها 0